Ak sa chcete v súčasnosti prezentovať istým myšlienkami, alebo z komerčného hľadiska skôr prezentáciou služieb či tovaru, ktorý ponúkate, pravdepodobne k tomu využijete internet. Internet je totiž miestom obrovského počtu potenciálnych záujemcov a zákazníkov, ktorých môžete osloviť a zviditeľniť svoj obsah pred masou užívateľov. Základom sa tak stáva, aby ste v takýchto prípadoch disponovali svojou vlastnou webovou stránkou, respektíve e-shopom, ktorý bude zároveň reprezentáciou toho, aký obsah, služby alebo tovar ponúkate.

notebook, počítač, monitor, stôl, stolička

Určite sa tak stretnete s tematikou tvorba webov a e-shopov. K tomu, aby váš vytvorený web dosiahol relatívne plnohodnotný potenciál, respektíve aby mal kvalitnú štruktúru, návštevnosť a teda prinášal požadovaný efekt, sa odporúča z viacerých hľadísk požiadať o pomoc profesionálov. Či už z hľadiska atraktívnej tvorby tohto webu, alebo následne z hľadiska jeho optimalizácie pre internetové vyhľadávače.

Pre zaujímavosť alebo v prípade, že sa úprimne zaujímate o podstatu tvorby webových stránok sa však môžeme pozrieť minimálne na niektoré praktické či zaujímavé programy, ktoré máte v tomto smere na výber.
Bootstrap Studioje softvér, ktorý vám ponúka možnosť vytvoriť si vlastnú internetovú stránku a výhodou je fakt, že obsahuje pomerne veľa automaticky dostupných nástrojov a súčastí, respektíve predinštalovaných komponentov, ktoré môžete použiť k dizajnovaniu a programovaniu stránky do ľubovoľných detailov.

  • Program takisto disponuje drag and drop editorom a poskytuje predčasný náhľad vizuálnej stránky tvoreného webu.

počítač, iMac zobrazuje fotky
Bluefish Editorje skvelou voľbou predovšetkým pre začiatočníkov. Ide o pomerne jednoduchý princíp tvorby HTML stránky, jej editáciu a používanie programovacieho jazyku CSS.

  • No pokiaľ očakávate komplikovanejšie a početnejšie nástroje, nič pre vás. Na druhej strane je však okrem veľmi praktickej stránky výhodou dostupnosť zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup