Máte slabé libido? Sex sa pre vás stal cudzím pojmom? Verte mi, čím skôr s tým niečo urobte. Ja som veľmi dlho nerobil nič až som sa dostal do stavu, kedy som sex mať nemohol, pretože som začal mať problémy s erekciou. Viete, keď nepoužívate nejakú časť tela skutočne dlho, tak sa vami časom prestane na sto percent spolupracovať. V nasledujúcom článku vám prezradím, ako opäť získať chuť na sex.

Muž leží na žene v posteli

Prekrvte svoje pohlavné orgány

Prekrvenie organizmu má na libido nesmierne obrovský vplyv. Napríklad ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie, podľa mnohých výskumov trpia stratou libida omnoho častejšie. Je to logické. Krv je spomalená, takže sa jej nechce pracovať ani v intímnych partiách, takže proste prestanete mať chuť na sex. Ak teraz čakáte, že idem urobiť reklamu na nejaké super tabletky na libido, tak nie, nemajte strach, určite nejde. Som skalný odporca takýchto farmaceutických prípravkov, takže skutočne môžete byť pokojní. Vec, ktorej naopak reklamu urobím veľmi rád, je senzualna masaz https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. Vyskúšal som ju raz a po jej skončení som mal chuť pomiloval každú ženskú, ktorá okolo mňa prešla. Našťastie som v tej dobe mal dobrú známu, s ktorou sme si sem – tam spoločne užili. Ja voľný ona nezadaná, tak prečo nie? Podstatné však je, že poriadne premasírovanie pohlavných orgánov, ku ktorému dochádza popri senzuálnej masáži, urobí s vašim libidom také čoro – moro, že sa z toho budete spamätávať ešte týždeň.

Nahý muž a žena v objatí v tme

Čo je to senzuálna masáž ?

Neuvedomil som si, že možno neviete, čo presne je senzuálna masáž. Tým, ktorí sa aspoň trošku zaujímajú o takéto veci, pomôžu názvy ako tantrická či erotická masáž. senzuálna masáž je presne to isté, len obsahuje aj masáž penisu, niekedy i masáž prostaty. Ak ani teraz nemáte vo veciach jasno, tak si rýchlo doštudujte, o čom to tu vlastne točím. Verte mi, je dobré vedieť, o čom je reč. Prečo? lebo sa vám to bude páčiť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup