Dospela som k vážnemu rozhodnutiu, že môj byt okamžite potrebuje rekonštrukciu. Ani sama neviem, čo mi to vlastne napadlo, jednoducho som sa tak rozhodla a vedela som, že to potrebujem urobiť. A práve preto som bola rozhodnutá aj v tom, že to bude radikálne a že teda oplieskam všetky peniaze, ktoré mám. Pretože proste chcem. A ak máte vo svojom okolí čo i len jedného tvrdohlavého človeka, veľmi dobre viete, že keď si raz niečo vezmú do hlavy, tak ste skončili. Proste to inak nepôjde a vy naozaj musíte urobiť všetko pre to, aby ste to urobili.

ložnice
 
Otázka však pre mňa bola, čím vlastne začnem? Pretože som mohla urobiť naozaj veľmi veľa vecí, ale akosi som sa fakt nevedela pohnúť z miesta, pretože bolo pre mňa dôležité, aby som sa s tým nejako zmierila. Urobila som si preto plán, ktorý bol jasný a vyšlo z neho jediné možné riešenie.
 
Musím začať radikálne, ale od bežných vecí. Paradoxne, rozhodovala som sa hlavne na základe materiálu, ktorý sa mi páčil. Pretože keď sa vám raz nepáči materiál, myslím si, že to už nemá veľmi veľký význam. Človek má potom často pocit, že sa zaoberá hlúposťami, aj keď fakty sú možno niekde úplne inde. Takže teraz som len musela vymyslieť, ktorý materiál bude ten vyvolený. Spojilo sa to v tom, že som zrazu objavila perfektné posuvné sklenené dvere a zrazu som vedela materiál, ale aj prvý kúsok nového bytu a nových vecí, ktoré by sa v ňom mali objaviť. Bolo mi jasné, že toto bude niečo, na čom to celé postavím, pretože to evokuje čistotu a nadčasovosť.

skleněné dveře
 
Myslím si, že práve preto sú materiály v našom živote také dôležité. Okrem toho som rada, že dokážem byť taká tvrdohlavá, lebo keby som sa nevdela zaťať, nikdy by som nevedela, čo je pre mňa dôležité a podstatné. Nie je to predsa len niečo, čo je skutočne úžasné? Myslím si, že na tomto je to celé postavené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup