Problémy s erekciou muži mnohokrát podceňujú, nechcú si pripustiť, že sa ich také niečo môže týkať a riešenie týchto ťažkostí odďaľujú. Ak sa stane, že nedokážu dosiahnuť dostatočne tvrdú erekciu, tak vždy je na vine stres, únava či iné zdravotné ťažkosti. Neliečená erektilná dysfunkcia však môže viesť až k impotencii, takže podceňovať opakované zlyhania nie je bezpečné.

Tabletka

Môže sa to stať každému: v intímnej chvíli sa úd nestoporí a tak nie je možné vykonať pohlavný akt. Príčinou môže byť nervozita, stres alebo iné zdravotné okolnosti. Ak sa to stane len párkrát, dá sa tomu predísť upravenou životosprávou, oddychom a podobne. Prvým krokom v prípade, že sa erekcia nedostavuje pravidelne, by mala byť návšteva lekára -odborníka, ktorý po vyšetrení stanoví diagnózu a nastaví prípadnú liečbu. Odporučí mužovi dostatok spánku, menej stresu a viac pohybu na čerstvom vzduchu, popritom mu predpíše lieky, napríklad známu Viagru, ale existujú aj jej generiká, teda náhrada s názvom Cobra, ktorá takisto obsahuje Sildenafil ako Viagra, len je ho o 20mg viac, a tým pádom je aj účinnejšia.

 

Mnoho originálnych liekov je drahých, ale už existujú aj ich generiká, ktoré sú cenovo dostupnejšie, no s rovnakými účinkami. Aj vedľajšie nežiaduce účinky sa prejavujú v menšej miere. Cobra je tiež generikum, určené na liečbu erektilnej dysfunkcie. Na začiatku liečby sa cobra odporúča užiť len polovicu tabletky asi pol hodiny pred samotným sexuálnym aktom, ale jej účinok je závislý na sexuálnej stimulácii partnerky. Dĺžka trvania účinku môže byť asi 4-5 hodín, ale stačí jedna tabletka denne. Pri užívaní Cobry sa neodporúča piť alkohol.

naked-1847866_1920

Liečivo neužívajte, ak máte kardiovaskulárne ťažkosti, prekonali ste infarkt, máte zlú zrážanlivosť krvi, trápia vás problémy s obličkami či máte vysoký alebo nízky tlak a podobne. Liečivo je určené pre všetky vekové kategórie, no môže mať aj mierne vedľajšie účinky ako je upchatý nos, závraty, poruchy trávenia a podobne. Riziko predstavuje erekcia trvajúca viac ako 4 hodiny, v tom prípade už treba lekársku pomoc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup