Zip sáčky 2packsk alebo zip vrecká sú použiteľné hádam na čokoľvek. Sú vyrobené z polyetylénu. Výhodou takýchto polyetylénových zipsových sáčkov je jednoduchý na opakované otváranie a zatváranie. Najčastejšie sa používajú na uloženie drobných predmetov, ako sú skrutky, matky, matičky, gombíky, mince alebo aj rôzny iný elektroinštalačný materiál. Sáčky väčších rozmerov umožňujú uschovanie novín alebo fotografií. Uzatvárateľné sáčky sú veľmi pevné a nepriedušné.

zip sáčok

Zabraňujú navlhnutiu a napáchnutiu tovaru. Platí to aj obrátene. Ak v zip vreckách chcete uschovávať napríklad bylinky, nemusíte sa báť straty ich vône. Sú veľmi lacné a praktické. Ak sa rozhodnete ísť na turistiku s priateľmi alebo ste sa prihlásili na niektorý z bežeckých pretekov, budete určite potrebovať mapu a tá funguje len vtedy, keď je suchá. Mapy z nepremokavého materiálu bývajú pomerne drahé, podobne na tom sú všelijaké ochranné obaly. Viete si jednoducho takúto mapu vyrobiť. Jednoducho ju vložíte do zip sáčku a poriadne sáčok uzatvoríte. Takéto vrecko stojí len pár centov a je rovnako účinný ako hocijaká drahá mapa. Veľmi jednoduché je aj uloženie vášho mobilu do takéhoto zips áčku. Môžete potom s ním ísť aj do vody, avšak nie moc hlboko. Musíte zips áčok poriadne uzatvoriť. Takisto dotykový telefón môžete vložiť do fólie. Stane sa plne ovládateľný aj cez fóliu.

zip sáčky

Ak by sa niečo prihodilo, vždy je dobré mať svoj telefón v suchu. Nemusíte však vyhadzovať nemalé peniaze za rôzne špeciálne nepremokavé obaly. Obal si viete jednoducho vyrobiť pomocou takéhoto zips áčku.  Ako ďalší príklad využitia zipsového sáčku oceníte druhú vychytávku. Spodnú časť sáčku prelepíte páskou a do takto zalepenej časti sáčku urobíte dierku. Obal zostane nepremokavý a môžete si ho pomocou povrázka alebo menšej karabíny upevniť na batoh. Väčšina batohov a krosien má vonkajšie kapsičky, kam si takto upevnenú mapu môžete uložiť. Vždy, keď budete blúdiť alebo sa len budete chcieť uistiť, že máte správny smer, mapku si jednoducho vytiahnete bez skladania krosien z chrbta. Výhody takéhoto upevnenia je aj pri cvakaní kontroly. Ak si k mapke priložíte aj kartu s kontrolami, obdobne sa vyhnete zbytočnému zastavovaniu kvôli jej vytiahnutiu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup