Prvom rade si skontrolujte či máte výstražný trojuholník v povinnej výbave. Ak by ste ho nemali , dostali by ste mastnú pokutu. Tiež nezabudnite či máte všetko čo v povinného výbave má byť. Ako prvoradé čo by no chýbať v povinnej výbave je auto lekárnička ktorá musí obsahovať všetko na poskytnutie prvej pomoci. 
 
trojúhelník

>         V prípade ak sa Vám  stane dopravná nehoda , ale je auto prekážkou vodič si musí na seba obliecť  reflexnú vestu ktorú by mala byť umiestnená na zadnej strane vodičovom sedadle teda aby bola pri dopravnej nehode či inej udalosti hneď po ruke ,  a  výstražný trojuholník  musíte umiestniť  tak aby iný vodič bol včas upozornení na prekážku v cestnej komunikácii. Teda v obci – ( obci je myslené ako aj v meste aj na dedine ) by ste mali umiestniť výstražný trojuholník minimálne 50 metrov od dopravnej nehody , alebo prekážky na ceste a v zákrute umiestňuje výstražný trojuholník hneď za zákrutou.

kompresor
 
»          Ak potrebujete  odtiahnuť svoje auto , budete potrebovať lano. Nezabudnite však že pri ťahaní iného vozidla musí dbať na opatrnosť a pri ťahaní musia byť zapnuté výstražne svetlá. Súčasťou povinnej výbavy sú aj špeciálne sety na výmenu rezervy teda náhradného kolesá. V tomto prípade sa určíte židia aj protišmykové rukavice. V zime a na niektorých častiach Slovenska či iných krajinách ak je pokrývka snehu a lad je dobré ak máte v povinnej výbave reťaze na kolesá. V týchto prípade nikdy neviete kedy sa zídu.

pracovník
 
·         Náhradné žiarovky či poistky nie sú súčasťou povinnej výbavy je dobré ak ich aute máte. Nikdy totiž neviete kedy sa Vám môžu zísť. Pri neosvetlenom aute je väčšie percento že sa môže stať dopravná nehoda. Tak isto nie je v povinnej výbave hasiaci prístroj no ak sa stane dopravná nehoda a začne horieť motor či iná súčiastka ktorá môže spôsobiť požiar  budete radi že hasiaci prístroj máte v aute po ruke. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup